Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.07.2018, 21:29

Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 12
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учителів

Досягнення учителів:
2017/2018 навчальний рік

№ з/п

Назва олімпіади чи конкурсу

Прізвище, ім»я, по батькові педагогічного працівника

Місце

Клас

1

Трудове навчання

Семененко Н.В.

ІІ

ІІІ

9, 10

10

2

Історія

Густенко Г.В.

ІІ

ІІІ

9

10

3

Математика

Рябокінь А.С.

ІІ

8

4

Конкурс знавців укр.. мови ім. Т.Шевченка

Омеляненко Н.М.

І

9

5

Конкурс знавців укр.. мови ім. Т.Шевченка

Гончаренко Л.І.

ІІ

6

з/п

Назва конкурсу

Науковий керівник

Прізвище, ім’я та по батькові учня ,

клас навчання

Назва роботи

 

Результати

1.

Районний та обласний етап ХІІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай свій рід, свій нарід»

Шмат Н.М.

Благодир Наталія

Юріївна,

9 кл.

«Не існує життя без буття»

І місце

 

2.

Обласний конкурс «Я – майбутній політик»

 

Шмат Н.М.

Благодир Наталія

Юріївна,

9 кл.

«Я – майбутній політик.

Який він?»

Учасник обл. к-су

3.

Харківський обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

 

 

Шмат Н.М.

Колісник В’ячеслав

Володимирович

«Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»

Учасник обл. к-су

4

«Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Колісник Н.С

 

 

Гончаренко Л.І.

Колісник В’ячеслав

Володимирович

Салашний Владислав Віталійович,

Сідельник Андрій Павлович

Світ професій

Учасники

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ КОНКУРСИ:

-«Колосок» (керівники: учителі поч. класів , учит. біології та географії Сухар С.М.);

-«Левеня»(учитель фізики Рябокінь А.С.);

-«Соняшник»(куратор. учитель укр.мови та літератури Гончаренко Л.І.; допомагає у організації конкурсу учитель укр. мов та л-ри Омеляненко Н.М.);

-«Геліантус»(учит. хімії Рудас Ю.І.);

-«Золоте перо» (керівник Гончаренко Л.І.-Сідельник Андрій)

- конкурс відеороликів «Читаймо Олеся Гончара» (керівник: Гончаренко Л.І.)

ІV.Конкурс «Учитель року-2018»:

Колісник Н.С. Номінація «Німецька мова», ІІ м. районний етап.

V. Форум педагогічних ідей «Урок»

Учасник: Вчитель історії Шмат Н. М.

Результати:

Друкування роботи у каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід»

Сертифікат про публікацію матеріалу «Розробка уроку з історії»

 

VІ.»Фестиваль педагогічних ідей:

Учасники:

Гончаренко Л.І.

Семененко Н.В.

Колісник Н.С.

VІІ. Проекти:

  1. 1.«Вчимося жити разом» (Пономаренко О.М., Перепелиця С.О., Загородська Л.В., Семененко Н.В.);
  2. 2.«Спорт заради розвитку (ЮНІСЕФ) (Пономаренко О.М., Гришко Т.М.)
  3. 3.Українсько-німецький проект (Катасонова Т.Я., Колісник Н.С.)
  4. 4.«Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» (Катасонова Т.Я., Пономаренко О.М.)
  5.  

Всеукраїнський фестиваль - конкурс  "Молодь обирає здоров"я" - І місце ( ІІ етап)- Шокало В.О., Комар Т.Л., Павлюченко Ю.Г.

                                                                                                                                                                                 ІІІ місце (обл. етап) - Шокало В.О., Комар Т.Л., Павлюченко Ю.Г.

Результати участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура")

№ п.п. П. І. Б. учителя Вид змагань  Місце 
1

Шмат Н.М , Густенко Г.В.

гра "Відун" ІІ
2 Олійник І.П.. Рятівник І
3 Комар Т.Л. "Добре діло" ІІ

4

5

Павлюченко Ю.Г.

Шокало В.О.

"Стрільба "

Ватра

ІІІ
 
РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ ВЧИТЕЛІВ
ВИСТУПИ УЧНІВ У ІІ  (РАЙОННОМУ) ЕТАПІ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 

ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ, виховних заходах   та конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук України 

у 2016/2017 н.р

 

Навчальний рік

Назва олімпіади

П. І. Б. учителя

Місце

Клас

2016/2017

Трудове навчання 

Семененко Наталія Володимирівна

ІІ-ІІІ

9-11

Німецька мова  Колісник Наталія Степанівна  ІІІ 10-11

Математика 

КОНКУРСИ

Угрюмова Олена Ігорівна ІІ,  9

Конкурс "Учнівське самоврядування -це ми "

Конкурс "Харківщина-конкурентноспроможний регіон"

Шмат Наталія Михайлівна 

ІІ

ІІІ

11

МАН І етап 

 

 

Рудас Юлія Іванівна

Шмат Наталія Михайлівна 

 

ІІ

І

 

11

11

 

 

Результати участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура")

№ п.п. П. І. Б. учителя Вид змагань  Місце 
1

Шмат Н.М , Густенко Г.В.

гра "Відун" ІІ
2 Пономаренко О.М., Шокало В.О. конкурс- вікторина І
3 Комар Т.Л. "Добре діло" ІІ
4 Павлюченко Ю.Г. "Стрільба " ІІІ

 ВИСТУПИ УЧНІВ У ІІ  (РАЙОННОМУ) ЕТАПІ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 

ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ  таконкурсі захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2015/2016 Н. Р.

 

Навчальний рік

Назва олімпіади

П. І. Б. учителя

Місце

Клас

2015/2016

Географія

Сухар Світлана Михайлівна

ІІІ

8

Українська мова та література

Гончаренко Любов Іванівна

Омеляненко Надія Михайлівна

І

ІІ

11

7

конкурс ім. Т.Г.Шевченка

Гончаренко Любов Іванівна

Омеляненко Надія Михайлівна

І, ІІІ

ІІ

11,8

7

Математика  Угрюмова Олена Ігорівна ІІ, ІІІ 7,8
Німецька мова Колісник Наталія Степанівна І 11,9
Правознавство Густенко Галина Віталіївна  ІІІ 9

МАН І етап 

 

МАН ІІ етап 

Угрюмова Олена Ігорівна

Шмат Наталія Михайлівна 

Шмат Наталія Михайлівна

ІІ

І

ІІІ

11

11

11

 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2018
    uCoz