Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 18.06.2019, 18:41

Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учнів

 

2018/2019 навчальний рік

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсів у 2018/2019 навчальному році

Конкурси:

з/п

Назва конкурсу

Науковий керівник

Прізвище, ім’я та по батькові учня ,

клас навчання

Назва роботи

 

Результати

1.

 

 

2.

 

3.

Районний конкурс ораторського мистецтва

 

Районний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

ll (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

 

Омеляненко Н.М.

Гончаренкол.І.

 

Шмат Н.М.

Благодир Наталія

Юріївна,

10 кл.

Петренко Ірина Юріївна,

9 кл.

Благодир Наталія

Юріївна,

10 кл.

 

І місце

ІІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Молодь обирає здоров"я  - ІІ місце

Команда нашої школи -районний конкурс "Що?Де? Коли?" - ІІІ місце

Благодир Н. (10 кл)-Всеукраїнський конкурс з українознавства - заочний тур (м.Харків) - І місце; ІІ тур - очний у м. Києві - учасник конкурсу

 Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Благодир Наталія, ученицю 10 класу нашої школи - переможець ll (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук: , яка посіла почесне lll місце (секція «Історичне краєзнавство», вчитель Шмат Наталія Михайлівна) 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Назва предмета

Клас навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

 

1

Котляр Віталій Олександрович

Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Трудове навчання (технічна праця)

10

ІІ місце

Семененко Н.В.

2

Семененко Владислав Володимирович

Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Трудове навчання (технічна праця)

9

ІІІ місце

Семененко Н.В.

3

Ващенко Юлія Олександрівна

Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Трудове навчання

(обсл. праця)

8

ІІ місце

Семененко Н.В.

 

4

 

Александрова Ангеліна Юріївна Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Трудове навчання

(обсл. праця)

11

ІІІ місце

Семененко Н.В.

5

Благодир Наталія Юріївна Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Українська мова

10

ІІ місце

Омеляненко Н.М.
 
6 Салашний Владислав Віталійович  Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області Географія 

11 клас

ІІІ місце 

Сухар С.М.
7 Ковалевська Віталіна Віталіївна  Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області Хімія 

8 клас 

ІІІ місце 

Рудас Ю.І

2017/2018 навчальний рік
 Конкурси:

з/п

Назва конкурсу

Науковий керівник

Прізвище, ім’я та по батькові учня ,

клас навчання

Назва роботи

 

Результати

1.

Районний та обласний етап ХІІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай свій рід, свій нарід»

Шмат Н.М.

Благодир Наталія

Юріївна,

9 кл.

«Не існує життя без буття»

І місце

 

2.

Обласний конкурс «Я – майбутній політик»

 

Шмат Н.М.

Благодир Наталія

Юріївна,

9 кл.

«Я – майбутній політик.

Який він?»

Учасник обл. к-су

3.

Харківський обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

 

 

Шмат Н.М.

Колісник В’ячеслав

Володимирович

«Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»

Учасник обл. к-су

4

«Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Колісник Н.С

 

 

Гончаренко Л.І.

Колісник В’ячеслав

Володимирович

Салашний Владислав Віталійович,

Сідельник Андрій Павлович

Світ професій

Учасники

 

-«Колосок» (керівники: учителі поч. класів , учит. біології та географії Сухар С.М.);

-«Левеня»(учитель фізики Рябокінь А.С.);

-«Соняшник»(куратор. учитель укр.мови та літератури Гончаренко Л.І.; допомагає у організації конкурсу учитель укр. мов та л-ри Омеляненко Н.М.);

-«Геліантус»(учит. Хімії Рудас Ю.І.);

-«Золоте перо» (керівник Гончаренко Л.І.-Сідельник Андрій)

- конкурс відеороликів «Читаймо Олеся Гончара» (керівник: Гончаренко Л.І.)

Результати участі у ІІІ (обласному) етапі (конкурси)  у 2016/2017 навчальному році

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Науковий керівник

Назва конкурсу

Місце

 

1

Собко Ліза Миколаївна

11

Шмат Наталія Михайлівна

«Місцеве самоврядування– це ми!»

ІІ

2

Благодир Наталія Юріївна

8

Шмат Наталія Михайлівна

Робота на тему «Людина у пошуках сенсу життя»

 

3

Котляр Роман Вікторович

11

Шмат Наталія Михайлівна

"Харківщина - конкурентоспроможний регіон"

ІІІ

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz